Свобода совісті: можливості філософського розгляду

Thumbnail Image

Розглядається взаємовідношення понять “свобода” і “совість”. Совість визначається як внутрішня межа свободи волі і внутрішній регулятор людської діяльності та поведінки, які спрямовані на пошук власної цілісності та самототожності. The article examines the interrelation of the concepts of Freedom and Conscience. Conscience is determined as the inner limit for the Freedom of Will and as inner regulator of human activity and behaviour, whilst human activity and behaviour are directed towards the search of their own entity and self-identity.

свобода, совість, віра, моральність, обов’язок, призначення, достовірність, переконання, freedom, conscience, faith, morality, obligation, calling, evidence, belief

Стецько Д. Свобода совісті: можливості філософського розгляду / Дмитро Стецько // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 578 : Філософські науки. – С. 23–28. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review