Дослідження облоги Збаража (1649 р.)

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Облога Збаража залишається однією з найбільш видатних подій Козацької Національної Визвольної Війни. Нові прилади та технології в дослідженні полів битв, що поєднують археологічні, історичні та топографічні дані, сприяють кращому розумінню подій 1649 р. The Siege of Zbarazh remains one of the most important events of the Cossack War of National Liberation. New technologies and techniques in battlefield studies, which rely on the integration of archaeological, historical and topographic evidence, have provided a better understanding of the event of 1649.

Мандзій А. О. Дослідження облоги Збаража (1649 р.) / А. О. Мандзій // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 124–130. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review