Наведений порівняльний розрахунок пропускної здатності безнапірних труб за різними методиками. Надається перевага формулі (18) з огляду на повний діапазон зміни наповнення труби h/d від 0 до 1. In paper the comparative computation of carrying capacity of gravity flow tubes on different procedures is presented. Gives preferences to the formula (18) proceed from full range of change of filling of tube h/d from 0 up to 1.

Орел В. І. Порівняння розрахунку пропускної здатності безнапірних труб за різними методиками / В. І. Орел // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 154–158. – Бібліографія: 9 назв.