Актуальність збереження фортифікацій Північного Причорномор’я

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглядаються витоки культурного формування фортифікацій Північного Причорномор’я, і основні моделі їх подальшого розвитку, існуючий стан і проблеми руйнування фортифікацій Північного Причорномор’я. Reviewed the origins of cultural formation of the Northern Black Sea coast fortifications. Features and basic models for their further development. The current state and current problems of demolishing of fortifications in Northern Black Sea Coast.

фортифікації, Північне Причорномор’я, місто-фортеця, реставрація, музеєфікація, fortifications, Northern Black Sea Coast, fortress-city, renovation, musefication

Єксарьова Н. Актуальність збереження фортифікацій Північного Причорномор’я / Надія Єксарьова, Дмитро Бахтін // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 26–31. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review