Thumbnail Image

Визначено причини та проаналізовано зміни, які відбулися у світогляді солдатів Південно-Західного фронту та місцевого населення Волинської губернії під впливом більшовицької пропаганди. Закцентовано увагу на соціально-економічних змінах у житті волинян, які сталися протягом 1917 р., а саме: руйнації сільськогосподарського виробництва, протистоянні у боротьбі за землю. In the article determines causes and analyses changes, which happened in the world outlook of soldiers of South-Western front and local population of Volyn Region under the influence of the Bolshevik propaganda. In the research accents attention at the socialeconomical changes in life of Volynian, which happened during 1917: ruination of agricultural manufacture, opposing at the fight for land.

Дем’янюк О. Й. Трансформація світогляду солдатів Південно-Західного фронту та місцевого населення в умовах наростання більшовицької пропаганди у 1917 р. / О. Й. Дем’янюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 693 : Держава та армія. – С. 78–85. – Бібліографія: 31 назва.

Endorsement

Review