Обгрунтовано, що положення меж наймасовіших ділянок площею до 2 га у межах міст доцільно визначати з похибками 0,05 м відносно пунктів міської геодезичної мережі. Для ділянок площею, більшою за 2 га, необхідна точність становить 0,10 м. Для підвищення точності визначення площ ділянок, менших за 2500 м^2 , доцільно сумісно зрівноважувати координати межових знаків і безпосередньо виміряні довжини ліній між межовими знаками. За критерій приймається вартість ділянки. Scheduled accuracy in 0,05 m for borders of sites by the area less than 2 hectares, located is proved within the limits of city feature. Discussed accuracy for sites of the greater area makes 0,10 m. For settlement criterion the price of a site is accepted.

Брынь М. Я. О точности определения планового положения межевых знаков участков урбанизированных земель / М. Я. Брынь // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор К. Р. Третяк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2007. – Випуск 69 : Присвячується 85-річчю від дня народження і 60-річчю науково-педагогічної діяльності у Львівській політехніці заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Островського Аполлінарія Львовича. – С. 164–167. – Бібліографія: 10 назв.