2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджується стан музейної справи, археології, а також політика німецької окупаційної адміністрації в цій галузі на західноукраїнських землях під час Другої світової війни. Зроблено висновок про катастрофічні наслідки військових перемін для подальшого розвитку цієї сфери культури.
The historical aspects to development of museums and archaeology and also political changes in the period of the soviet and German occupation of the Western Ukrainian territory in 1939-1944 s in this article has been investigated.

Терський С. В. Музейна справа та археологічні дослідження на теренах Галичини та Волині в роки Другої світової війни / С. В. Терський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 541 : Держава та армія. — С. 39–48.