Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Досліджено вплив рівня початкового навантаження на ефективність підсилення залізобетонних балок системою Ruredil X Mesh Gold. This paper is devoted to investigate influence of the initial loading level on efficiency of strengthening of reinforced concrete beams, using system Ruredil X Mesh Gold .

залізобетонні балки, підсилення, композитні матеріали, reinforced concrete beams, strengthening, composite materials

Міцність залізобетонних балок, підсилених під навантаженням системою Ruredil X Mesh Gold / О. Д. Йовчик, П. І. Країнський, Р. В. Вашкевич, Р. Є. Хміль, З. Я. Бліхарський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 133–138. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review