Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано і досліджено електропривід з двигуном постійного струму в динамічних режимах, як термодинамічний перетворювач енергії, проаналізовано його основні характеристики і показники в перехідних процесах з погляду термодинаміки нерівноважних процесів, що дало можливість отримати деякі універсальні аналітичні і графічні залежності між основними параметрами і показниками електропривода у відносних одиницях. The direct current electric drive in dynamical processes as a thermodynamical energy converter was described and researched mathematically here from the thermodynamical point of view. As a result of this there was appeared an opportunity to obtain a series of universal analytical and graphic ependencies between major parameters and indicators of the electric drive in relative units.

Когут А. Р. Опис динамічних процесів у двигуні постійного струму з погляду термодинаміки нерівноважних процесів / А. Р. Когут, І. З. Щур // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 40-46. – Бібліографія: 7 назв.