Формування потенціалу управління підприємством

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядаються проблеми формування потенціалу управління підприємством та розвитку його інноваційних складових як фактора забезпечення конкурентоспроможності в глобалізованому середовищі. Запропоновано концептуальні підходи до формування потенціалу управління на основі знань, оптимізації структури його інноваційних складових та інтеграції інтелектуальних можливостей персоналу. The problems of forming of potential of enterprise management and development of innovative constituents are as factor of providing of competitiveness in a globalized environment. Conceptual approaches to forming of management potential on the basis of knowledge, optimization of structure of innovative constituents and integration of intellectual possibilities of personnel are offered .

потенціал управління підприємством, конкурентоспроможність, інтеграція інтелектуальних можливостей персоналу, potential of enterprise’s management, competitiveness, integration of staff intellectual possibilities

Петрович Й. М. Формування потенціалу управління підприємством / Й. М. Петрович, О. М. Семенів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 225–231. – Бібліографія: 6 назв.