До питання одночасної обробки деталей на ВіО-верстатах

2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано роботи, у яких приділено увагу характеристикам деталей, що підлягають вібраційній обробці, а також можливості об’єднання цих деталей в одну партію на відповідній операції; надано результати експериментальних досліджень одночасної обробки деталей, які мають однакові фізико-механічні властивості, але відрізняються за розмірами і масами.
The analysis of works in which attention is spared to descriptions of details, that are subject to vibration treatment and also the possibility of association of these details in one party on the proper operation; the results of experimental researches of simultaneous treatment of details, which are identical physical and mechanical characteristics, but differ on sizes the masses.

Дегтярьова Ю. Ю. До питання одночасної обробки деталей на ВіО-верстатах / Ю. Ю. Дегтярьова, А. П. Ніколаєнко, Н. М. Філімоненко // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 88–95.