Розглядаються деякi достатнi умови збiжностi послiдовностей фiгурних наближень парного i непарного порядкiв для двовимiрних неперервних дробiв з дiйсними елементами. Встановлено ознаку збiжностi двовимiрних неперервних дробiв. The sufficient conditions of the convergence for sequences of figured approximants of even and odd orders for two-dimensional continued fractions with real elements are considered. The theorem of convergence for two-dimensional continued fractions with real elements is proved.

неперервний дрiб, двовимiрний неперервний дрiб, фiгурний пiдхiдний дрiб, послiдовнiсть наближень, збiжнiсть, continued fraction, two-dimensional continued fraction, figured approximant, sequences of approximants, convergence

Антонова Т. М. Деякi достатнi умови збiжностi послiдовностей фiгурних наближень парного i непарного порядкiв для двовимiрних неперервних дробiв з дiйсними елементами / Т. М. Антонова, О. М. Сусь // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 660 : Фізико-математичні науки. – С. 49–55. – Бібліографія: 9 назв.