Розрахунок та аналіз вихідних параметрів мікроакселерометра ємнісного типу

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено параметри функціонування мікроакселерометра ємнісного типу. Побудо- вано математичну модель та розраховано його вихідні параметри. Запропоновано схему аналізу вихідних параметрів пристрою. In this paper, an investigation of microaccelerometer functionality parameters is proposed. A mathematical model for the device was built; parameters calculations were performed. Also, an integral circuit for output parameters analysis has been proposed.

розрахунок вихідних параметрів, аналіз вихідних параметрів, мікроелектрометр ємнісного типу, параметри пристрою

Теслюк В. М. Розрахунок та аналіз вихідних параметрів мікроакселерометра ємнісного типу / В. М. Теслюк, Р. В. Загарюк, Ю. О. Кушнір // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 591 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 123–129. – Бібліографія: 11 назв.