Реструктуризація та техніко-технологічне оновлення підприємств

Thumbnail Image

Обґрунтована необхідність і визначені основні цілі реструктуризації та техніко-технологічного оновлення підприємств, причини гальмування їх розвитку та основні напрямки формування політики сприяння ефективному функціонуванню підприємств. The necessity is justified(reasonable) and the main purposes of re-structuring and technical-technological updating of the enterprises, reason of braking of their development and main directions of shaping of policy of assistance to effective operation of the enterprises are certain(determined).

Копець Г. Р. Реструктуризація та техніко-технологічне оновлення підприємств / Г. Р. Копець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 214–219. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review