Розглянуто згинні коливання у горизонтальній площині фермової металоконструкції навісної штанги причіпного обприскувача з трособлоковою системою складання та визначено її власні частоти за допомогою методу початкових параметрів. Crooked oscillations are shown in the horizontal plain of farms metallic construction of a hanging bar of a folding system and it is determined its own frequancy with the help of method of initial parametris.

Вікович І. А. Визначення власних частот згинних коливань металоконструкції навішувальної штанги причіпного обприскувача з трособлоковою системою складання / І. А. Вікович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 65-70. – Бібліографія: 2 назви.