Подано критичний аналіз підходів до визначення категорії „антикризове управління”. На основі аналізу вітчизняних та зарубіжних робіт з антикризового управління та результатів власних досліджень запропоновано підходи до розроблення системи антикризового управління промисловим підприємством. In the article the critical review of approaches to determining the notion anticrisis management is presented. The approaches to develop the industrial enterprise anticrisis management has been offered. They are based at the national and international publications about anticrisis management and at the author’s researches.

антикризове управління, криза, кризова ситуація, кризові явища, симптоми кризи, типологія кризових явищ, заходи щодо подолання кризи, антикризова програма, anticrisis management, crisis, crisis situation, phenomena of crises, symptoms of crisis, type of the phenomena of crises, measures on overcoming a crisis, anticrisis program

Оборська С. В. Концептуальні засади формування системи антикризового управління промисловим підприємством // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 592–595. – Бібліографія: 5 назв.