Thumbnail Image

Досліджено температурний режим кінцевої акваторії водоймищ-охолодників систем технічного водопостачання електростанцій. Отримані відповідні методики розрахунків температури води для цієї акваторії та визначення ефективності роботи систем. In this article use investigation temperature processing ending area of water receiver system technical water supply power station. To get according methods calculation temperature of water for this water receiver and determination effecting working this system.

Босак М. П. Гідротермічні параметри кінцевої акваторії водоймищ-охолодників циркуляційної води електростанцій / М. П. Босак, Й. С. Мисак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 12–16. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review