Проблеми нормування та розрахунку інсоляції житла

Розглянуто містобудівні, архітектурні, санітарно-гігієнічні й екологічні аспекти нормування, оцінювання та розрахунку тривалості інсоляції в умовах реконструкції житлової забудови та впровадження нового будівництва в історично сформоване міське середовище. In the article the town-planning, architectural, sanitary-hygenic and ecological aspects of setting of norms, evaluation and calculation of duration of insolation are examined in the conditions of reconstruction of housing building and introduction of new building in the historically formed city environment.

Проблеми нормування та розрахунку інсоляції житла / Р. Кінаш, М. Яців, В. Лагуш, А. Ігнатюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 118–122. – Бібліографія: 14 назв.