Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Стаття розповідає про фортифікації Плісненська у контексті давньої історії та культурного тла. Підкреслено значення цього поселення і інших подібних йому прикладів культурної спадщини у контексті спільного Індо-Європейськокого походження. The article tells us about fortifications of Plisnesko (Western Ukraine) in the context of its ancient historical and cultural background. The purpose of this article is to emphasize the value of this settlement and other similar examples of cultural heritage in the context of a joint Indo-European origin.

городище, вал, дерев’яні конструкції, укріплене поселення, mound, rampart, wooden structure, medieval settlement

Ремешило-Рибчинська О. Аналіз укріплень Пліснеська в контексті їх історико-архітектурного та культурного тла / Ореста Ремешило-Рибчинська, Андрій Баєв // Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій : збірник наукових праць за результатами 4-ої Міжнародної конференції молодих науковців, [30–31 травня 2012 р., Львів, Белз] / Національний університет “Львівська політехніка”, Інститут архітектури, Кафедра реставрації та реконструкції архітектурних комплексів. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 20–25. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review