Аналіз ужитковості споживацького досвіду

Видавництво Львівської політехніки

The paper presents the analysis of consumer experience – subjective information layer in user-generated content and ways of its beneficial application in analysing consumer qualities of various products and services.

споживацький досвід, інформаційний пласт, оцінкові судження, аналіз споживчих властивостей

Тимовчак-Максимець О. Аналіз ужитковості споживацького досвіду / Оксана Тимовчак-Максимець // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 116–117. – Бібліографія: 1 назва.