Система оподаткування та її вплив на інвестиційні процеси

Розглянуто проблему вдосконалення системи оподаткування, що діє в Україні. Вказані основні недоліки податкової політики в країні, наведений аналіз діючого механізму оподаткування прибутку підприємств як найвагомішого чинника гальмування розвитку економіки. Також розглянуто комплекс заходів, скерованих на реформування та вдосконалення нині діючої в країні податкової системи. In the article the problem of improvement of system of the taxation is considered which exists in Ukraine. The basic defects of tax politics in country are indicated, the analysis of the existing mechanism of the taxation of the profit from the enterprises, as major factor of braking of development of economy is indicated. In the article a complex of measures directed on improvement to existing tax politics in country also is considered.

Вівчар О. Й. Система оподаткування та її вплив на інвестиційні процеси / О. Й. Вівчар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 40–45. – Бібліографія: 4 назви.