Розглянуто інноваційні підходи в аспекті поєднання економіко-математичного методу фазових траєкторій і мультиплікативного методу залежності між очікуваним доходом кредиторів при різних відсоткових ставках і ризику реалізації проектів в діяльності підприємства. The innovations’ approaches are considered in aspect of association of an economicmathematical method of phase trajectories and multiplicative method of dependence between the expected income of the creditors at the different interest rates and risk of realization of the projects in activity of the enterprise.

Хома І. Б. Інноваційні підходи в процесі економіко-математичного моделювання фінансово-кредитної діяльності підприємства / І. Б. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 88–94. – Бібліографія: 3 назви.