Розглянуто роль архітектурних конкурсів 1920–30-х ро ків, присвячених проекту- ванню об’єктів громадського і житлового призначення на Волині, у розвитку стилістики і типології будівель у контексті західноєвропейської, польської та радянської архітектури. The role of architectural contests in the 1920-30th, devoted to designing of objects of public and dwelling purpose in Volyn, in the development of stylistics and buildings typology, in the context of West-European, Polish and Soviet architecture is considered in the article.

Михайлишин О. Л. Архітектурні конкурси у міжвоєнній Польщі: відображення волинської проблематики та стилістичні пошуки / О. Л. Михайлишин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 70–78. – Бібліографія: 18 назв.