Вплив міжнародного чинника на скасування смертної кари в Україні

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто відмову законодавців фактично усіх сучасних держав від кваліфікованих форм смертної кари, зменшення кількості злочинів, скоєння яких передбачає її застосування, зроблено відповідні узагальнення щодо відмови від застосування інституту смертної кари в українському законодавстві.The refuse of legislators is considered practically all modern states from the skilled forms of death punishment, diminish in gofamount of crimes, which it can be applied for, the proper generalization sared one in relation to a waiver Ukraine of application of institute of death punishment in a domesticlegislation.Рассмотрен отказ законодателей практически всех современных государств от квалифицированных форм смертного наказания, уменьшение количества преступлений, за совершение которых она может быть применена, сделаны соответствующие обобщения относительно отказа от применения института смертного наказания в украинском законодательстве.

смертна кара, довічне ув’язнення, найвища міра покарання, злочин, кримінальне покарання, інститут смертної кари, кримінальне право України, death punishment, life imprisonment, capital punishment, crime, criminal punishment, institute of death punishment, criminal right for Ukraine, смертное наказание, пожизненное заключение, высшая мера наказания, преступление, криминальное наказание, институт смертного наказания, криминальное право Украины

Гривняк Л. Вплив міжнародного чинника на скасування смертної кари в Україні / Л. Гривняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 172–175. – Бібліографія: 6 назв.