Верифікація інформації в електронних каталогах бібліотек

У роботі піднімається проблема верифікації, очищення даних в електронних каталогах бібліотек. Проведена класифікація основних типів помилок у записах електронного каталогу. Проаналізовані джерела їх виникнення. Розглянуті основні методи та засоби верифікації даних в електронних каталогах бібліотек.In this paper the problem of verification, data cleaning in the electronic library catalogs. The classification of major types of errors in the electronic catalog records. The sources of their origin. The basic methods and means of verification data in the electronic library catalogs.

electronic catalog, input errors, retrospective conversion, and import data, електронний каталог, помилки вводу, ретроспективна конверсія, імпорт даних

Ярмолюк Р. Верифікація інформації в електронних каталогах бібліотек / Р. Ярмолюк // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 166–171. – Бібліографія: 3 назви.