Аналіз динаміки вібраційних машин об’ємної обробки деталей

За допомогою рівнянь Лагранжа ІІ роду описано роботу вібраційної машини з обертовим пристроєм для об’ємної обробки деталей. Проведено аналіз роботи машини при зміні її параметрів за допомогою пакета програм МathCAD. In the given paper with the help of equations of the Lagrange ІІ of a kind the work of the vibrational machine with gyrating by accomodating for volumetric handling of detailses is circumscribed. The operational analysis of the machine for wants of modification it of parameters with the help of software package МathCAD is conducted.

Боровець В. М. Аналіз динаміки вібраційних машин об’ємної обробки деталей / В. М. Боровець, В. О. Коломієць, О. В. Гаврильченко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 54-59. – Бібліографія: 5 назв.