Thumbnail Image

Проаналізовано сучасні підходи до влаштування конструкцій дорожнього одягу та забезпечення морозостійкості земляного полотна, розглянуто чинну в Україні методику розрахунку морозозахисного шару дорожнього одягу та запропоновано новітні підходи і методи виконання цього типу розрахунку.

дорожній одяг, морозозахисний шар, земляне полотно, зимове здимання, термічний опір, коефіцієнт теплопровідності

Каганов В. О. Забезпечення морозостійкості конструкції дорожнього одягу та земляного полотна автомобільних доріг / В. О. Каганов, І. Б. Горнікова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 201–204. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review