Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Розглядається розробка комп'ютерної системи дослідження та керування вібротранспортером, яка дає можливість вибирати оптимальні режими руху вібротраспортера при зміні маси виробів, що транспортуються. The given work is devoted to design of research computer system and control system for vibrating conveyor that enables to choose an optimal motion condition of vibrating conveyor when the mass of conveyed pieces is changed.

Таянов С. А. Система для дослідження режимів руху вібротранспортера за допомогою комп'ютерного моделювання форми напруги на електромагнітному віброзбуднику / С. А. Таянов, Р. В. Чубик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 49–51. – Бібліографія: 2 назви.

Endorsement

Review