Функцiя Грiна крайової задачi для сингулярного квазiдиференцiального рiвняння

Побудовано функцiю Грiна крайової задачi для квазiдиференцiального рiвняння з узагальненими коефiцієнтами i однорiдними крайовими умовами. За допомогою методу введення квазiпохiдних та отриманих виразiв для спряжених крайових умов дослiджено властивостi функцiй Грiна спряжених крайових задач. In this paper, a Green function of boundary problem of quasidi erential equation with distributions in coe cients and homogeneous boundary conditions is constructed. With the aid of the method of introduction quasiderivatives and obtained expressions for adjoint boundary conditions properties of Green functions of adjoint boundary problems are investigated.

функцiя Грiна, квазiдиференцiальне рiвняння, узагальненi функцiї, квазiпохiднi, Green function, quasidi erential equation, distributions, quasiderivatives

Махней О. В. Функцiя Грiна крайової задачi для сингулярного квазiдиференцiального рiвняння / О. В. Махней // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 643 : Фізико-математичні науки. – С. 64–72. – Бібліографія: 15 назв.