Розв’язано завдання щодо визначення педагогічних умов ефективного впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес Львівського військового ордена Червоної Зірки інституту Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Національного університету “Львівська політехніка”. The article considers the task of mentioned educational conditions for effective introduction of modern information and communication technologies in educational process of the Lviv military award of Red Star institute of name hetman Peter Sahaydachniy of National university “Lviv polytehnika”.

Бойко О. В. Впровадження сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес видового ВВНЗ як тенденція трансформації Збройних сил України / О. В. Бойко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 145–150. – Бібліографія: 3 назви.