Thumbnail Image

Розглянуто проблеми розробки математичних та імітаційних моделей для аналізу надійності інформаційних систем, наведено загальну архітектуру імітаційної моделі та приклад її застосування. The scope of the paper includes a review of base problems related to the creation of mathematical and imitating models for the analysis of informational systems reliability; a general architecture of imitating model has been presented and its usage as well.

Климаш М. М. Побудова математичних та імітаційних моделей для визначення структурної надійності інформаційних систем / М. М. Климаш, Р. В. Павлюк, В. В. Павлюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 63–68. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review