2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто згинні коливання, консольно закріпленої, кінематично збуреної, фермово-решітчастої конструкції начіпної штанги обприскувача з під’єднаним тупиковим дірчастим трубопроводом.
Considered banding oscillations of consoley closed up, cinematically-exited, ferma-trellised design of a sprayer hanging bar with connected holey deadlock by the pipeline is developed.

Вікович І. А. Згинні коливання фермово-решітчастої конструкції начіпної штанги мобільного обприскувача з під’єднаним дірчастим трубопроводом / І. А. Вікович, Х. А. Висоцька // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 40. — С. 48–56.