Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянута проблема підвищення точності вимірювання сенсорів ємнісного типу, зокрема ємнісних сенсорів вологості, причини виникнення похибок вимірювання при збільшенні довжини лінії передачі сигналу між первинним перетворювачем та схемою обробки сигналу. Запропоновано схеми компенсації впливу лінії передачі сигналу, аналізуються проблеми стабільності таких схем. Виконано вибір елементної бази та моделювання компенсаційних схем.

Голяка Р. Л. Компенсація паразитного впливу лінії передачі сигналу в мікроелектронних сенсорах ємнісного типу / Р. Л. Голяка, О. М. Мельник, І. І. Гельжинський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 512 : Елементи теорії та прилади твердотілої електроніки. – С. 71–78. – Бібліографія: 6 назв.