Девіантна правосвідомість: синергетичний вимір

Видавництво Львівської політехніки

Розглядається одна із основних проблем філософії права, а саме – феномен девіантної правосвідомості, зокрема її причини та прояви у синергетичному аспекті. Закцентовано увагу на вирішенні фундаментальної проблеми суспільної науки: усуненні чинників, що мотивують людину до девіантної правосвідомості, проаналізовано чинники, що впливають на формування девіантної правосвідомості та її проявів. The article is devoted one of basic problems of philosophy of right, namely to the phenomenon of deviantnoy sense of justice, in particular to its reasons and displays in a sinergistical aspect. The purpose of this article consists in that, to accent attention of reader on the decision of fundamental problem of social science: removal of factors that explain a man to deviantnoy sense of justice. An author is conduct the analysis of factors which influence on forming of deviantnoy sense of justice and his displays. Рассматривается одна из основных проблем философии права, а именно феномен девиантного правосознания, в частности его причины, сакцентировано внимание на решении фундаментальной проблемы общественной науки: устранении факторов, что мотивируют человека к девиантному правосознанию, проанализированы факторы, которые влияют на формирование девиантного правосознания и его проявлений.

особистість, девіантність, свідомість, правова свідомість, девіантна правосвідомість, синергетика, соціальні чинники, індивід, індивідуальні чинники, фундаментальна проблема, становлення особистості індивіда, детермінація, наслідки девіантної правосвідомості, personality, deviantnist, consciousness, legal consciousness, deviantna sense of justice, synergetics, social factors, individual, individual factors, fundamental problem, becoming of personality of individual, determinaciya, consequences of deviantnoy sense of justice, личность, девиантность, сознание, правовое сознание, девиантное правосознание, синергетика, социальные факторы, индивид, индивидуальные факторы, фундаментальная проблема, становление личности индивида, детерминация, последствия девиантного правосознания

Гарасимів Т. Девіантна правосвідомість: синергетичний вимір / Т. Гарасимів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 782 : Юридичні науки. – С. 71–75. – Бібліографія: 10 назв.