Доведено, що довільний план транспортної задачі можна отримати з будь-якого іншого за допомогою переміщень перевезень вздовж циклів. Обґрунтовано один з відомих раніше підходів до розв'язання транспортної задачі за критерієм часу. It is proved that any plan of the transportation problem can be obtained from any other plan by transitions of transportations along cycles. One of the known method for solving of the minimum time transportation problem is justified.

план, опорний план транспортної задачі, ланцюг клітин, цикл, plan, supporting plan of the transportation problem, chain of the cells, cycle

Бобик І. Обґрунтування одного підходу до розв’язання транспортної задачі за критерієм часу / І. Бобик, І. Олексів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 518 : Фізико-математичні науки. – С. 25–28. – Бібліографія: 6 назв.