Витрати франчайзера, зумовлені його участю у відносинах франчайзингу

Thumbnail Image

Сформульовано основні групи витрат франчайзера, зумовлені його участю у відносинах франчайзингу. Розроблено класифікацію витрат франчайзера, на основі якої запропоновано порядок визначення мінімального розміру франчайзингової винагороди. Main groups of franchisor’s expenses caused by his participation in franchising relations are formulated. Classification of franchisor’s expenses is proposed. Basing on this classification the method of calculation of minimal amount of franchise rewards is proposed.

Мирончук Т. В. Витрати франчайзера, зумовлені його участю у відносинах франчайзингу / Т. В. Мирончук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 46–51. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review