Системний аналіз категорій ризику та невизначеності

The analysis of the concept of risk and indeterminacy is conducted. Objective and subjective component of risk are considered. The classification of indeterminacy as of the main source of risk and the qualitative determination of risk is offered. Проаналізовано поняття ризику та невизначеності. Розглядаються об’єктивні та суб’єктивні складові ризику. Приводиться класифікація невизначеності як основного джерела ризику. Пропонується якісне визначення ризику. Розглядаються фактори впливу на ризик.

Рішняк І. В. Системний аналіз категорій ризику та невизначеності / І. В. Рішняк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 263-275. – Бібліографія: 36 назв.