“Приховані” інтеграційні виробничо-господарські структури

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Висвітлена проблема уникнення великими підприємствами Антимонопольного законодавства, а також один зі шляхів уникнення Антимонопольного законодавства. Вперше введено та запропоновано визначення поняття “приховані” інтеграційні виробничо- господарські структури”. Описані способи створення та цілі “прихованих” виробничо- господарських структур.
In article the problem avoidance by the great enterprises of the Antimonopoly law is displayed. One of ways avoidance of the Antimonopoly law For the first time is displayed is entered and the concept the "latent" integrated industrial - economic structures » is offered. Ways of creation and the purpose latent» the integrated industrial - economic structures are resulted.

Наумець Ю. Т. “Приховані” інтеграційні виробничо-господарські структури / Ю. Т. Наумець // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 52–56. — (Менеджмент).