Державне регулювання інвестиційної діяльності в сільському господарстві

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

інвестиції, інвестиційна діяльність, інвестиційний процес, державне регулювання інвестиційної діяльності, сільське господарство, система державного регулювання інвестиційної діяльності, стратегія, механізми державного регулювання інвестиційної діяльності, ефективність державного регулювання інвестиційної діяльності в сільському господарстві, публічно-управлінські засоби розвитку інвестиційної діяльності, кластерний підхід, investments, investment activity, investment process, state regulation of investment activity, agriculture, system of state regulation of investment activity, strategy, mechanisms of state regulation of investment activity, efficiency of state regulation of investment activity in agriculture, public management means of investment activity development, cluster approach.

Дзюрах Ю. М. Державне регулювання інвестиційної діяльності в сільському господарстві : дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософії : 281 – публічне управління та адміністрування / Юрій Михайлович Дзюрах ; Міністерство овіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка». – Львів, 2020. – 258 с. – Бібліографія: с. 204–228 (205 назв).

Endorsement

Review