Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

В роботі розглянуто інформаційно-аналітичну систему автоматизації підготовки наукових звітів підрозділів в Національному університеті “Львівська Політехніка”. Наведено архітектуру системи, її основні функціональні можливості, модель сховища даних, а також технології реалізації системи. In the paper the information-analytical system of scientific reports for units preparing at the National University “Lviv Polytechnic” is considered. The architecture of the system, its major functions, the storage data model and system implementation technology are presented.

інформатизація, інформаційно-аналітична система, цифровий університет, система звітності, web-технології, informatization, information-analytical system, a digital university, reporting system, web-technology

Макар В. Інформаційно-аналітична система для автоматизації підготовки наукових звітів підрозділів Львівської політехніки / Володимир Макар, Руслан Тушницький // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 6-ої Науково-практичної конференції, 18–20 листопада 2014 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2014. – С. 177–182. – Бібліографія: 1 назва.

Endorsement

Review