Сутність рейтингування підприємств та його значення в ринкових умовах

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто типологію організаційних культур, види трудової адаптації персоналу і чинники, що на неї впливають. Досліджено роль організаційної культури на кожному етапі адаптації працівників підприємства, визначено чинники трудової адаптації та ціннісні орієнтації працівників, що формуються завдяки концепції організаційної культури. Typologies of organizational cultures, types of labour adaptation of employees and factors that influence the adaptation are covered. The role of organizational culture on each stage of employees adaptation is analyzed, determined are the factors of labour adaptation and value orientations of employees that are formed due to the conceptions of organizational culture.

організаційна культура, трудова адаптація персоналу, види адаптації, процес адаптації, типи організаційної культури, organizational culture, personal professional adaptation, kinds of adaptation, adaptation process, types of organizational cultures

Логвиненко Ю. Л. Сутність рейтингування підприємств та його значення в ринкових умовах / Ю. Л. Логвиненко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 319–327. – Бібліографія: 26 назв.