Дослідження диференціальної групової затримки оптичного волокна і розробка схеми мінімізації поляризаційно-модової дисперсії

Thumbnail Image

Проведено дослідження диференціальної групової затримки системи з спектральним ущільненням каналів, запропоновано метод мінімізації поляризаційно-модової дисперсії і проведено дослідження ефективності використання запропонованого методу. The investigation of differential group delay of system with wavelength-division multiplexing was conducted, the method of minimization of polarization mode dispersion system was proposed and the research of efficiency for proposed method is conducted.

Чернихівський Є. М. Дослідження диференціальної групової затримки оптичного волокна і розробка схеми мінімізації поляризаційно–модової дисперсії / Є. М. Чернихівський, М. М. Климаш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 78–85. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review