Наведено результати досліджень позацентрово-стиснутих залізобетонних елементів, зокрема підсилених за дії навантаження. На підставі отриманих результатів побудовані графічні залежності. Проведено порівняння експериментальних та теоретичних величин міцності та деформативності. The results of research eccentrically-compressed reinforced-concrete elements reinforced under the effect of the load are presented. Based on these results the graphical dependence is constructed. Comparison of experimental and theoretical values of strength and deformability is conducted.

позацентрово-стиснутий, залізобетонні елементи, графічні залежності, міцність, деформативність, eccentrically-compressed, reinforced concrete element, graphical dependence, strength, deformability

Царьов Є. С. Експериментальні дослідження позацентрово-стиснутих залізобетонних елементів, підсилених за дії навантаження / Є. С. Царьов, З. Я. Бліхарський, Р. Є. Хміль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 233–238. – Бібліографія: 9 назв.