2006-01-31

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання визначення маси утфеля під час завантаження в центрифугу. Наведено модель розподілу сил, які прикладені до еластичної муфти та виведено рівняння для обчислення мас.
It is considered a question of definition of weight utfela at its loading in a centrifuge. It is resulted model of distribution of the forces enclosed to elastic muftis and it is received the equations for calculation of weights.
Рассмотрено вопрос определения массы утфеля при загрузке в центрифугу. Приведено модель распределения сил, приложенных к эластичной муфте и получено уравнения для вычисления масс.

Дудикевич В. Інформаційно-вимірювальна система для визначення маси утфеля, що завантажується в центрифугу / Валерій Дудикевич, О. М. Васілевський, Андрій Поджаренко // Вимірювальна техніка та метрологія. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2006. — № 66. — С. 162–165.

Endorsement

Review