Досліджено рух газу в пористих середовищах складної структури, який описується нелінійним диференціальним рівнянням у частинних похідних. Запропоновано метод його розв’язування і досліджено вплив коефіцієнта проникності на розподіл тиску в пласті.

Motion of gas in porous environments, which is described nonlinear equation in derivative parts, is investigated in this paper. The method of it untiing is offered and influence of permeability coefficient on distributing of pressure in a layer is investigational.

Розрахунок початково-граничних умов у задачах фільтрації газу в пористих середовищах / Н. Лопух, М. Притула, Н. Притула, Я. П’янило // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 638 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 239-243. – Бібліографія: 2 назви.