Графічний редактор лекал САПР розкрою

Національний університет "Львівська політехніка"

Представлено вимоги до графічних редакторів САПР, наведено структуру і основні функціональні можливості розробленого графічного редактора САПР розкрою (Cut CAD). Програми реалізовано на платформі об'єктно-орієнтованого програмування. In the article the main functions of the grafical editor for Cut CAD system is described, as models and user’s interface. Programs are realized on the platform of OOP(object-oriented programming).

Лобур М. В. Графічний редактор лекал САПР розкрою / М. В. Лобур, С. П. Ткаченко, І. І. Чура // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2002. – № 467 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 9–18. – Бібліографія: 9 назв.