Формування дизайну у Львівській архітектурній школі

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Характерною рисою Львівської архітектурної школи, що формувалась протягом століть, є синтез наук та мистецтв - точних, які формують інженерне підґрунтя архітектури, та образних, які презентують цільність та красу архітектурного образу. Образно-художній підхід до архітектури формується естетикою, художніми дисциплі¬нами, збагачується історією архітектури та мистецтва. Продовженням цього напряму стало створення у 1998 р. у Львівській політехніці напряму “Дизайн”. The personal touch of Lviv architectural school which was formed during ages is a synthesis of sciences and arts - exact which form engineering subsoil of architecture, and vivid which present a wholeness and beauty of architectural appearance. Vividly artistic going near architecture is formed aesthetics, artistic discipli-nami, enriched history of architecture and art. Continuation of this direction was become by creation in 1998 in Lviv politekhnici straight “Design”.

Львівська політехніка, архітектура, дизайн, художні дисципліни, Lviv politekhnika, architecture, design, artistic disciplines

Черкес Б. С. Формування дизайну у Львівській архітектурній школі / Б. С. Черкес, Г. П. Петришин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 674 : Архітектура. – С. 94–108. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review