Управління ризиками в комерційних банках

Thumbnail Image

В даній статті розглядається одна з найважливіших проблем, які в сучасних умовах стоять перед комерційними банками. Це проблема банківських ризиків. Автор аналізує різноманітні їх види і подає рекомендації щодо управління банківськими операціями. In the given article one of the most important problems of commercial banks in the modern circumstances is discussed. This is a problem of the bank risks. The author analyses the different types of the bank risks and gives recommendations with references to manage the bank operations.

Рудницька О. М. Управління ризиками в комерційних банках / О. М. Рудницька, Л. І. Даниляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 405 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 79–84. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review