Проблеми регулювання інвестиційних процесів в Україні

Thumbnail Image

Розглянуто необхідність реструктуризації економіки в умовах обмежених фінансових ресурсів держави та низької інвестиційної активності населення, що визначають особливості державного регулювання інвестиційних процесів в Україні. Завдання пожвавлення інвестиційних процесів розглядаються за найголовнішими напрямками. The peculiarities of the state investment processes in Ukraine regulation define the necessity of the economy restructuring under the conditions of finance state resources and low investment citizens’ activity. The tasks of the investment processes animation are considering in the article according to the main directions.

Мойсеєнко І. П. Проблеми регулювання інвестиційних процесів в Україні / І. П. Мойсеєнко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 68–72. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review