Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто визначення узагальненого контрасту напівтонових монохроматичних зображень для випадку лінійного опису локальних контрастів та рівномірного і показникового розподілів яскравостей елементів. Computation of the general contrast of monochrome halftone images for the case of linear evaluation of the local contrast and uniform as far as exponential distribution of elements’ brightness are considered.

Воробель Р. Узагальнений контраст зображень з рівномірним та показниковим розподілами яскравостей елементів / Роман Воробель // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 34–39. – Бібліографія: 8 назв.